Esias Thorén oljemålning

101961

THORÉN, Esias (1901-1981): Komposition, signerad E.Thorén, olja på pannå, 60x49 cm

Konst, Måleri

Esias Thorén oljemålning

Budhistorik (4 bud)

19995
8 400
24508
8 200
19995
8 000
19828
3 200

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.