Waldemar Nyström oljemålning

101960

NYSTRÖM, Waldemar, (1864-1924): Höstlandskap, signerad och daterad Wald Nyström 1901, olja på duk, 111x150 cm

Konst, Måleri

Waldemar Nyström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
26981
1 700
25900
1 600
26980
1 600
25900
25210
550

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.