Waldemar Nyström oljemålning

101959

NYSTRÖM, Waldemar, (1864-1924): Västkustlandskap med segelbåtar, signerad och daterad Wald Nyström 1902, olja på duk, 154x220 cm

Konst, Måleri

Waldemar Nyström oljemålning
Budhistorik (11 bud)
26961
5 200
26904
5 000
26107
4 800
25899
4 600
25551
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.