Vinkylare

101945

VINKYLARE, troligen Baccarat, empirestil, 1800-tal, förgylld brons, höjd 29 cm

Spricka

Diverse

Vinkylare

Budhistorik (8 bud)
26894
8 000
26893
7 800
26892
7 600
26891
7 400
23617
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.