Herrbyrå 1800-talets slut

101927

HERRBYRÅ, 1800-talets slut, rotfanér, höjd 133, 85x45, nyckel finns

Slitage

Herrbyrå 1800-talets slut

Budhistorik (25 bud)
25412
2 800
24658
2 600
25410
2 400
24658
23588

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.