Lennart Jirlow färglitografi

101923

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Fruktkorg", signerad L. Jirlow, 4/400, färglitografi, 55x38

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (3 bud)

23326
19710
19205
500

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.