Stina Sunesson Tällberg färglitografi

101922

SUNESSON, Stina (1925-1998): Vår i byn, Tällberg, signerad Stina Sunesson, 298/360, grafiskt blad, 41x45

Budhistorik (6 bud)
28164
500
28150
450
25358
26895
25358

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.