Ola Billgren litografi

101915

BILLGREN, Ola (1940-2001): Interiör med byst, signerad Ola Billgren 71, 147/325, litografi, 38x52

Ola Billgren litografi
Budhistorik (5 bud)
26120
450
25787
26117
25787
19188

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.