Einar Jolin oljemålning

101914

JOLIN, Einar (1890-1976): Porträtt av Sten-Sture, signerad o daterad Jolin 1957, olja på duk, 54x45

Konst, Måleri

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (15 bud)
28079
5 800
28136
5 600
28079
5 400
28134
5 200
28079
4 800

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.