Oscar Reutersvärd färglitografier

101912

REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): 2 st, Omöjliga figurer, signerad, HC, färglitografier, 26x20 resp 30x21

Budhistorik (9 bud)
27550
650
26936
600
22736
550
26933
550
22736
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.