Oskar Bergman akvarell

101906

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Snö, signerad och daterad Oscar Bergman 1910, akvarell, 22,5x32,5 cm

Konst, Måleri

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (21 bud)
26848
4 200
26845
26843
3 800
26789
3 600
26787
3 400

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.