Emerik Stenberg oljemålning

101903

STENBERG, Emerik (1873-1927): Kvinnostudie, signerad E. Stenberg, olja på duk, 44x36 cm

Smärre dukskada

Ändringar/tillägg
Smärre dukskada

Konst, Måleri

Emerik Stenberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
26773
8 000
25548
7 000
24806
6 600
24805
6 000
24804
5 000

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.