Emma Ekvall oljemålning

101902

EKVALL, Emma (1838-1925): Kvinnoporträtt, signerad E Ekvall, olja på duk, 35x30 cm

Konst, Måleri

Emma Ekvall oljemålning

Budhistorik (9 bud)
26621
26317
2 600
25876
2 400
24847
22498

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.