Kaffe- och teservis i silver

101901

KAFFE- OCH TESERVIS, 4 dlr, silver, knoppar och handtag i trä, importstämplat, ca 1940-tal, total vikt ca 1790 g

Silver

Kaffe- och teservis i silver

Budhistorik (9 bud)
25771
9 400
26305
9 200
25771
8 800
23448
8 600
23448
8 400

Slutpris SEK:
9 400
901 EUR, 1 058 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.