Birgit Krafft-Westerberg oljemålning

101900

KRAFFT-WAESTERBERG, Birgit (1902-1985): "Vita liljor", signerad, olja på pannå, 45x37

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

25634
20924

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.