Madeleine Pyk färglitografi

101896

PYK, Madeleine (född 1934): "Biljardspelaren", signerad Madeleine Pyk 209/250, färglitografi, 46x56

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (12 bud)
28129
1 300
28127
28125
28123
28070
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.