Bengt Lindström färglitografi

101894

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 57/100, färglitografi, 70x51

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (5 bud)
28110
850
27916
750
26698
600
25881
550
23373
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.