Madeleine Pyk färglitografi

101891

PYK, Madeleine (född 1934): Bröderna Marx samt Vännerna i Nice, färglitografier, signerade, 205/250 resp 230/250, 56x42 resp 50x39

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (12 bud)
28053
1 800
28052
1 700
28048
1 600
28046
28043
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.