Madeleine Pyk färglitografi

101890

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholm, signerad M. Pyk 165/250, bladmått 52,5x57

Konst, Grafik, Stockholmiana

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (10 bud)
28080
650
26928
600
27153
600
26928
550
26124
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.