Lennart Jirlow färglitografi

101889

JIRLOW, Lennart (född 1936): Konsthandlaren, signerad L. Jirlow, 199/380, färglitografi, 45x55; blindstämpel Mourlot

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (13 bud)
28086
28084
3 800
28061
3 600
28033
3 400
28060
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.