Madeleine Pyk oljemålning

101888

PYK, Madeleine (född 1934): Tigrar, signerad och daterad M. Pyk -86, olja på duk, 136x280 cm, oramad

Konst

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (21 bud)
27002
30 000
27001
29 000
26999
28 000
26998
27 000
26996
26 000

Slutpris SEK:
30 000
2 874 EUR, 3 375 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.