Bertil Berntsson oljemålning

101887

BERNTSSON, Bertil (född 1921): Komposition, signerad och daterad Bertil Berntsson -62, olja på duk, 60x80

Konst, Måleri

Bertil Berntsson oljemålning
Budhistorik (14 bud)
27303
28085
1 400
27303
1 300
28071
27303

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.