Madeleine Pyk färglitografier

101884

PYK, Madeleine (född 1934): 2 st, Figurkompositioner, signerade M Pyk, numrerade, färglitografier, 42x29 vardera

Madeleine Pyk färglitografier
Budhistorik (3 bud)

19706
27862
19706

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.