Hugo Zuhr oljemålning

101874

ZUHR, Hugo (1895-1971): Landskapsmotiv, enligt uppgift Öland, monogramsignerad, olja på duk, 37x45

Konst, Måleri

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (3 bud)

27913
3 200
25391
20306

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.