Joakim Allgulander färglitografi

101873

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, 23/230, färglitografi, 45x74 cm

Budhistorik (9 bud)
29426
1 600
24392
25999
1 400
24392
850
23984

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.