Joakim Allgulander färglitografi

101871

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Land", signerad Joakim Allgulander, 25/210, färglitografi, 34x76

Budhistorik (18 bud)
27514
1 300
27946
1 300
27514
27657
27514
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.