Joakim Allgulander färglitografi

101869

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Before and after", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 163/210, färglitografi, 46x46 cm

Budhistorik (14 bud)
26761
1 800
25690
1 700
26614
1 700
25690
1 600
26595

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.