Anders Palmér färglitografier

101868

PALMÉR, Anders (född 1958): (2) Får, signerade Palmér, numrerade, färglitografier, bladstorlek vardera 31x44 cm

Anders Palmér färglitografier

Budhistorik (11 bud)
22363
24740
750
22363
700
24738
650
22363
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.