Peter Dahl färglitografi

101846

DAHL, Peter (född 1934): Dans, signerad och daterad Peter Dahl -81, HC 3/35, färglitografi, 53,5x37

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (13 bud)
26358
1 900
25144
1 800
25612
1 800
25144
1 700
25450
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.