Väggtelefon LM Ericsson

101845

LM ERICSSON VÄGGTELEFON, 1900-talets början, valnöt med delvis förnicklade detaljer, separat hörlur, höjd 44 cm

Smärre slitage

Nautica/Technica

Väggtelefon LM Ericsson

Budhistorik (18 bud)
25626
4 200
25645
4 200
25626
25641
25626
3 800

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.