Bordstelefon

101844

BORDSTELEFON, märkt "Rikstelefon", 1900-talets början, höjd 32

Lackskador

Nautica/Technica

Bordstelefon

Budhistorik (4 bud)

21291
24952
950
21291
18087

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.