Marie-Louise Ekman färgserigrafi på duk

101842

EKMAN, Marie-Louise (född 1944) Djungeln, signerad och daterad M.L.De Geer Bergenstråhle 1976, 25/100, färgserigrafi på duk, 71x100 cm

Tryckmärke efter spännram, märke

Budhistorik (11 bud)
29258
5 000
29436
4 800
29258
4 600
29435
4 400
29258
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.