Marie-Louise Ekman färgserigrafi

101841

EKMAN, Marie-Louise (född 1944): Djungeln, signerad och daterad M.L.De Geer Bergenstråhle 1976, 10/100, färgserigrafi på duk, 71x100 cm

Smärre fläckar

Budhistorik (18 bud)
26675
6 600
26553
6 400
26412
6 200
26545
6 200
26412
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.