Karel Appel

101840

APPEL, Karel (Holland 1921-2006): Figurkomposition, signerad Appel EA, färglitografi, 66x102 cm

Karel Appel

Budhistorik (2 bud)

19160
2 500
17717

Slutpris SEK:
2 500
241 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.