Karel Appel färglitografi

101839

APPEL, Karel (Holland 1921-2006): Figurkomposition, signerad Appel 22/60, färglitografi, 70x52 cm

Karel Appel färglitografi

Budhistorik (5 bud)
26616
1 700
26008
1 600
24496
19696
17703
500

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.