Corneille färglitografi

101837

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Kvinna med fågel, signerad Corneille 93/100 -74, färglitografi, 75x55 cm

Corneille färglitografi

Budhistorik (5 bud)
26782
26725
1 300
26724
26618
700
17705
450

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.