Corneille färglitografi

101836

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Kvinna med fågel, signerad Corneille E.A. -74, färglitografi, 65x50 cm

Corneille färglitografi

Budhistorik (12 bud)
26714
1 300
26711
26708
26706
26705
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.