Pierre Alechinsky färglitografi

101830

ALECHINSKY, Pierre (Belgien, född 1927): Komposition, signerad Alechinsky 81/120, färglitografi, 75x54 cm

Budhistorik (1 bud)

19163
2011-09-13 16:21:01

2011-09-19 kl 15:36
Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.