Pierre Alechinsky färglitografi

101829

ALECHINSKY, Pierre (Belgien, född 1927): Komposition, signerad Alechinsky 69/100, färglitografi, 56x44 cm

Budhistorik (20 bud)
26663
26664
1 400
26663
1 300
19158
26321

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.