Claude Verlinde färglitografi

101826

VERLINDE, Claude (född 1927): Orkester, signerad Verlinde 47/50, färglitografi på japanpapper, 60x45 cm

Claude Verlinde färglitografi

Budhistorik (3 bud)

26286
550
20192
500
20192

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.