Lennart Rodhe grafiska blad

101816

RODHE, Lennart (1916-2005): (4) Kompositioner, signerade och daterade, numrerade, serigrafier, varierande format

Lennart Rodhe grafiska blad

Budhistorik (13 bud)
21489
26599
21489
1 900
24577
1 800
21489
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.