Fällbord England

101813

FÄLLBORD, 1800-tal, England, papier maché, svartmålad med snäckskals inläggningar, höjd 73, 70x58

Slitage och skador

Fällbord England

Budhistorik (16 bud)
25576
1 300
21961
23370
21961
21905
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.