Ola Billgren litografi

101801

BILLGREN, Ola (1940-2001) signerad och daterad Ola Billgren -83, 22/100, litografi, 30x44 cm

Ola Billgren litografi

Budhistorik (18 bud)
26600
1 300
26594
20705
24230
20705
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.