Ola Billgren litografi

101800

BILLGREN, Ola (1940-2001) signerad och daterad Ola Billgren -83, 197/200, litografi, 40x59 cm

Ola Billgren litografi

Budhistorik (2 bud)

19489
17721

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.