Ola Billgren litografi

101797

BILLGREN, Ola (1940-2001): Lampleur en toute liberté, signerad och daterad Ola Billgren -83, 81/200, litografi, 35x47

Ola Billgren litografi
Budhistorik (7 bud)
24696
900
24214
850
23862
21575
750
18501
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.