Linda Lysell oljemålning

101792

LYSELL, Linda (född 1947):"Shangri-la i Eriksdal", signerad Linda Lysell -74, olja på duk, 88,5x72,5

Konst, Måleri

Linda Lysell oljemålning

Budhistorik (22 bud)
24494
6 200
22507
6 000
22507
5 800
24489
5 600
22507
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.