Fällbord med alrotsskiva

101786

FÄLLBORD, 1800-tal, svärtad fot med alrotsskiva, höjd 74, 90x90

ytskador

Fällbord med alrotsskiva

Budhistorik (5 bud)
24425
20772
1 400
20626
500
18844
16679

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.