Edmond Bertreaux oljemålning

101777

BERTREUX, Edmond (1911-1991): Franska sydkusten, olja på pannå, signerad och daterad Nice 1932, 39x30

Konst, Måleri

Edmond Bertreaux oljemålning

Budhistorik (3 bud)

24006
23653
20890

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.