Vilstol fotpall Eilersen

101776

VILSTOL med fotpall, Jens Juel Eilersen, JX, svart skinn; inköpt Nordiska Galleriet 1987

Skinn med slitage och skador

Vilstol fotpall Eilersen

Budhistorik (21 bud)
25461
1 800
25453
1 700
25447
1 600
25446
25431
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.