Serveringsvagn

101771

SERVERINGSVAGN, glashyllor, med hjultrissor, höjd 73, 63x43

Smärre nagg i glaset, slitage, mindre buckla

Serveringsvagn
Budhistorik (18 bud)
16964
24487
1 400
16964
1 300
24483
16964

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.